Dobrodružství na kole

Středa 6.Říjen 2010

Zveme vás na desátý ročník netradičného cyklistického závodu v atraktivním prostředí vodní nádrže Slezská Harta. Tento závod se uskuteční ve dvou kategoriích – muži a ženy a junioři – s hromadným startem. Trať vede po obvodu této nádrže, místy po asfaltových cestách, místy po lesních či polních pěšinách, často přímo po břehu Harty a občas je třeba i improvizovat v nalezení té nejvhodnější a nejrychlejší cesty. Předpokládaná délka trasy – asi 50 km. Doporučeno horské kolo. Dále si vezměte energetické posilnění na celou trasu a pití.

Tato akce je otevřena pro libovolný počet cyklistů. Pokud máte o tuto akci zájem, nadchněte i jiné své kamarády (bez ohledu na cokoli) a přijeďte se zúčastnit.

Tato akce je omezena pouze věkem. Doporučujeme, aby všichni kdo si troufnou vyrazit na trať měli alespoň 15 roků. Sraz je na parkovišti u hráze Slezské Harty nejpozději v 9.00. Předpokládaný start je v 10.00 hod.

I letos použijeme loňský model logiky závodu, který  zatraktivnil jeho charakter. Nebude striktně stanovená trasa závodu, ale jednotlivé kontrolní body budou mít svou bodovou hodnotu a každý si trasu určí sám. Na závod bude stanoven pevný čas. Více podrobností bude řečeno na startu závodu.

Chtěli bychom pro vás v cíli připravit občerstvení po náročné akci, proto ale potřebujeme abyste nám závazně nahlásili váš zájem o účast na této akci, a to nejpozději do 1.10.2010. Následně bude jídlo připraveno pouze pro ty, kteří se předem nahlásí. Startovné se bude platit až na startu závodu.

10. ročník OAT HARTA se uskuteční 10.10. 2010

Start závodu je v 10.00 v neděli ráno.

Trvání závodu – 3-5 hodin.

Předpokládané startovné: 100 Kč/4 EUR na osobu s jídlem

(toto startovné kryje výdaje na ceny a přípravu akce)

 

Pro jakékoli další informace se ptejte: Luděk Smilek, tel. 605 203 743

nebo oat(zavinac)seznam.cz

V kategorii Cyklistika • • Nahoru

Komentář k “Dobrodružství na kole”

Comment od Olina
Datum 2.10.2011 at 23:00

Dobrý večer, jede se i letos cyklistický závod kolem nádrže Slezská Harta?
Děkuji
Přemyslovská

Komentáře