Rekreační ubytování v soukromí

Sobota 4.Září 2010

Ubytování:

Rekreační ubytování v soukromí u Slezské Harty s kapacitou 7 lůžek je vhodným místem pro relaxaci i odreagování. Slezská Harta a její okolí potěší milovníky rybaření, vodních sportů, turistiky-cykloturistiky, návštěvy historických památek a mnoha jiných oddechových vyžití. Ubytování je především vhodné pro rodiny s dětmi, ale také i pro samotné páry.

 Pohodlí ubytování Vám jistě zpříjemní večerní posezení u krbu se sklenkou vína nebo romantickou večeří připravenou z Vámi čerstvě ulovené ryby v přehradní nádrži Slezská Harta. Můžete také zhlédnout zajímavý film a nebo si třeba s dětmi zahrát nějakou stolní hru.
Příjemně zakončit den můžete pěnovou koupelí v rohové vaně s výhledem na hvězdy a dopřát si tak příjemnou relaxaci, kterou může umocnit třeba masáž od Vašeho partnera. Příjemný odpočinek Vám dopřejí dřevem obložené pokoje s pohodlnými postelemi.

 Chutnou snídani či oběd dle Vašich receptů si můžete připravit v plně vybavené kuchyni, která bezpochyby nesmí u ubytování v soukromí chybět. Vaše auto ponecháte na soukromém parkovišti ležící na velké zahradě, kde je připraven altánek s grilem pro přípravu nějaké pochoutky, popřípadě posezení u táboráku a nebo jen k odpočinku. Nejen Vy, ale hlavně Vaše děti si zde najdou zalíbení třeba k vystavění nějakého hradu z písku, pohoupání a nebo osvěžení se v bazénu. Pokud máte rádi cykloturistiku, můžete si své kola uschovat v garáži a kdykoliv s nimi vyjet a podívat se po krásách okolí a zajet si třeba na nedaleký nejvyšší vrchol Jeseníků Praděd a nebo do nedalekého města Bruntál.Jelikož rekreační objekt navštěvují také alergici, není možny pobyt s domácími mazlíčky.

Kontakt:

 Poláková Jarmila, (+420) 774 – 935 978, luzka(zavinac)email.cz

 

 

 

 

V kategorii Ubytování • • Nahoru